Macunumuz ilk olarak Haziran 2016'da karşınıza çıktı. C-life markası adıyla Kasım 2016’da büyük umutlar ve heyecanlar ile yeni bir yolculuğa başladı. Ballı Bitkisel Macun bu tarihten çok daha önceleri birçok uluslararası makale araştırılarak ve konu hakkında uzmanların fikirleri alınarak içerik açısından en yüksek faydayı sağlayacak şekilde üretilmişti. Bir ürün olarak sizlere ulaşmaya başlamadan çok önce tanıdığımız ve tanımadığımız bir çok kişinin kullandığı ve oldukça memnun kaldığı ürünümüz, C-life markası ile birlikte bizlerin de hayalinin çok ötesinde başarılar elde etmeye devam ediyor.
 
Macunumuz şuan Helal Sertifikası, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası, HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) Sertifikalarına sahip sağlık ürünleri üretim tesislerinde doktor, gıda mühendisleri ve kimya mühendisleri gözetiminde üretilmektedir. Üretim yapılırken analiz edilmiş, sertifikalı çam balı ve sertifikalı bitkiler kullanılmaktadır.
 
Biz biliyoruz ki umutlarımızı, sevinçlerimizi ve en önemlisi de motivasyonumuzu yüksek tutmak bizim için ilk ve en değerli adımdır. Bunu sağlayabilmek için elimizden geldiğince
sizlerden gelen güzel haberleri yine sizinle paylaşıyor ve her yeni güne C-life markasını nasıl daha ulaşılabilir ve mutlulukları artırabilir düşünceleri ile başlıyoruz. 
 
Bizimle olduğunuz için teşekkürler.

Not: Konu ile ilgili sertifikalara websitemizin sertifikalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Binlerce müşteri dönüşü için TIKLAYARAK instagram sayfamıza ulaşabilirsiniz.